: (0212) 963 16 45

Yorumlar

 • Mina Sismanoglu

  Koç Üniversitesi Endüstri Muhendisliği

  Sevgili Levent hocam, Nereden baslasam bilemiyorum. Acikcasi fizik beni en korkutan dersti ve birkac tane hoca denemistim onceden ama hicbirinden memnun kalmamistim. Sonra bir anda siz ciktiniz karsi..

  DETAYLI GÖR
 • Melisa Atılgan

  İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi

  Ygs sonrası fizik için ümidim yoktu. Berk sayesinde sizinle tanıştım ve iyi ki tanımışım dedim. Fiziği artık seviyordum ve ödevlerimi yaparken bile isteyerek, anlayarak yapıyordum. Tek pişmanlığım siz..

  DETAYLI GÖR
 • Mehmet Berk Karasu

  Özyeğin Üniversitesi Endüstri Mühendisliği(%100 Burslu)

  Ben Levent hocadan ders almaya başladığımda biraz gecikmiştim. Aralığın sonu gibiydi ve YGS'ye 3 ayım kalmıştı. İlk başta dershaneyle yetinirim diye düşünürken, zaman geçtikçe bunun olmayacağını hem a..

  DETAYLI GÖR
 • Ata Karayel

  Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

  Hayatımdaki en zor anlarda bana yol gösterdiniz canım hocam. Sizi ablam sayesinde tanıdım. Ablamın ve benim üstümde katkılarınız çok büyük. Ablam Tuğçe Atlı nın Türkiye 69. 'su olmasını sağladınız. Ba..

  DETAYLI GÖR
 • Deniz Köse

  Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

  Hayatta bazı anlar vardır, her şey bitti sanarsınız gidilecek tüm yollar kapanmıştır, görünürde en ufak bir ışık bile yoktur . İşte o anlarda bir yardım eli uzanır insana bu tüm hayatınızı değiştirece..

  DETAYLI GÖR
 • Işıl Arslan

  Ygs-Lys çok zorlu bir süreç. Ve bu süreç içinde öğrenciler kendilerine en yararlı en iyi öğretimi veren kişiler arıyor. Ben bunu ygs süresince bulamamıştım ve kendi kendime çalışmaya bırakmıştım ta ki..

  DETAYLI GÖR
 • Enes Özgülcü

  Sabancı Üniversitesi Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Fakultesi

  11.sınıfa başlamıştım,fizik en sevmediğim derslerden biriydi ta ki Fiziğin babası Levent Hocayla tanışana kadar.En zorlandığım, en sevmediğim ders bir süre sonra herşey ters dönmeye başladı.İlk çalışt..

  DETAYLI GÖR
 • Meryem SEVER

  ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ - Tıp Fakültesi

  Pes etme kelimesini literatürümden kaldıran ve her zaman azim ve özgüven aşılayan biricik Levent hocamın yeri bende apayrıdır. Belkide en kaygı duyduğum ve ümitsizliğe kapılmaya hazır olduğum sınav yı..

  DETAYLI GÖR
 • Cuma Oguz Karahan

  İst. Bilgi Universitesi

  Merhaba arkadaslar ben oğuz,lisede okurken dersleri pek ciddiye almazdim bizim okulda zaten fazla bir ders gostermezlersi ozel okul olmadigi icin hocalarin bir kismi girmesekte olur dusuncesindeydi bo..

  DETAYLI GÖR
 • İrem Coşkun

  Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

  Üniversite sınav senesinde hiç hırslı olamadım. Hatta her kötü sonuçta yılmaya, pes etmeye hazırdım. Herhalde bu süreçteki en büyük şansım, böyle bir ruh halindeyken, fizik gibi çoğu zaman lanet okudu..

  DETAYLI GÖR
 • Ezgi Karakoç

  Boğaziçi Üniversitesi-Kimya

  Fizik dersinden pek anladığım hayatımın hiçbir evresinde söylenemezdi. Zaten pek bir umudum, isteğim de yoktu. Ama bunların hepsi Levent hocam sizinle tanışmadan önceydi. Eşit ağırlık öğrencisi olup s..

  DETAYLI GÖR
 • Ceylin Kolan

  Fizikte 5 net bile yapamayacağımı düşünüyordum ümitsizdim çok zor geliyordu. Sonra sizinle tanıştım. İyiki de tanışmışım. Bir anda fizik en sevdiğim ders oldu. Nasıl oldu anlamadım ama sizin işinize o..

  DETAYLI GÖR
 • Ilke Kara

  Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi

  10. sinifta elektrik konusunun e'sini kafam almazken tanistik sizinle sevgili Levent Hocam. Lisedeki en buyuk sansim sizinle boyle erken bir zamanda tanisabilmek oldu. 3 yil icerisinde bana fizigi oyl..

  DETAYLI GÖR
 • Boğaziiçi Üniversitesi-Psikoloji

  Aslinda biraz gec tanistigim icin uzuldugumu soyleyebilirim canim hocamla. YGS sinavina 1 bucuk ay kalmisti. Ben en stresli gunlerimi yasarken bir esit agirlik ogrencisi iken fen derslerimi de ogrenme..

  DETAYLI GÖR
 • Fizik her zaman en zorlandığım ve zorlandığım için sevmediğim derslerden olmuştur. Levent Hocayla derslerim fiziğe bakış açımı değiştirdi. Farklı konuların birbiriyle nasıl bağlantılı olduğunu gösteri..

  DETAYLI GÖR
 • Üniversite sınavına hazırlanırken anlamakta zorlandığım ve her ne kadar tekrar etsem de unuttuğum beni bıktıran fizik konularını sürekli erteledim. Ama bu bana daha çok stres getirdi. Bir dokunuşa iht..

  DETAYLI GÖR
 • Levent Hoca’yla derslere son sinifin baslarinda basladik. Fizikten cok eksigim olmasina ragmen Levent Hoca’nin akilda kalan ve eglenceli anlatimi sayesinde konulari daha rahat anlamaya basladim. Unive..

  DETAYLI GÖR
 • Çok sevgili Levent hocam, öğretmenler gününüz kutlu olsun. Birbirimizi uzun zamandır tanıyoruz. Çok zor bir öğrenci olmama rağmen her zaman yanımda olup yardımlarınızı eksik etmediğiniz için çok teşek..

  DETAYLI GÖR
 • Gebze Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği

  Her şey bir kalemin, bardağa çarpma sesiyle başladı. Fizik, Levent Hocamcımın sayesinde hayatımın en güzel umut ışığı haline geldi. "Fizik aşkına! " diye öğretti büyük usta:), bende her fiziğe başladı..

  DETAYLI GÖR
 • İlham kaynağı ve insana güç veren insan… Bu özellikler ben dahil bütün öğrencilerinize her gün gösterdiğiniz özelliklerinizden sadece bazıları. Geçen yılları düşündüğümde, bugün olduğum insan olmamda ..

  DETAYLI GÖR